Fundacja „Dajemy dzieciom siłę”… bez siły. Dotacja rządowa trafiła do fundacji egzorcysty!

Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę” poinformowała w mediach społecznościowych o decyzji Ministerstwa Sprawiedliwości w sprawie dofinansowania organizacji, która pomaga pokrzywdzonym dzieciom. Wybór Ministerstwa rodzi kontrowersje.

Fot. Pixabay

Fundacja nie kryła oburzenia z powodu decyzji, jaką podjęło Ministerstwo Sprawiedliwości. Przypominamy, że Centrum Pomocy Dzieciom przegrało w „starciu” z Fundacją Profeto, którą prowadzi kontrowersyjny ksiądz Michał Olszewski.

Jak podkreśla Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”, dotacja powędrowała do fundacji księdza, który jako egzorcysta słynął z „uzdrawiania” wegetarianki prowadzącej aktywność na rzecz Amnesty International, czy też z wypędzania „ducha Harry’ego Pottera” u jednego z dzieci. Nieznane mają być działania tejże fundacji, jeśli chodzi o zakres pomocy pokrzywdzonym dzieciom.

W ramach prowadzonej przez księdza fundacji funkcjonuje chrześcijańskie radio, internetowy portal poświęcony rekolekcjom, organizowane są warsztaty oraz istnieje sklep, w którym można kupić, m.in. kawę.

W związku z decyzją ministerialną, fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”, działająca w Polsce od niemal 30 lat, opublikowała na swoim fanpage’u poruszający wpis, w którym zachęciła do indywidualnego wsparcia:

📣 Już kolejny raz Ministerstwo Sprawiedliwości nie przyznało nam dotacji na działanie Centrów Pomocy Dzieciom,…

Gepostet von Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę am Mittwoch, 15. April 2020


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.