Gdzie można ukryć narkotyki? Ten kierowca miał pomysł

Dzięki spostrzegawczości bemowskich policjantów doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 26-latek miał zabronione substancje w swoim aucie i mieszkaniu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Funkcjonariusze z bemowskiego wywiadu skontrolowali pojazd, którym kierował 26-letni mężczyzna. Wywiadowcy przypuszczali, że mężczyzna może posiadać w aucie substancje zabronione. Mężczyzna był zdenerwowany całą sytuacją i kontrolą policjantów. Okazało się, że wewnątrz auta ukryte były narkotyki.

W trakcie dalszych czynności, podczas przeszukania mieszkania należącego do 26-latka policjanci ujawnili w szufladzie inne narkotyki. Było to ponad 30 torebek z zapięciem strunowym z zawartością haszyszu, torebki z zawartością marihuany oraz zawiniątka foliowe z zawartością metamfetaminy. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 116 gramów marihuany, ponad 80 gramów haszyszu, kilkanaście porcji amfetaminy i ponad 20 sztuk tabletek ekstazy. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczone zosta znalezione w toku przeszukania pieniądze.

26-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. W sprawie zostało wszyte śledztwo. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c