Gdzie w stolicy szukać ofert pracy hybrydowej?

W ostatnim czasie praca hybrydowa jest coraz bardziej popularna. Dzięki takiemu rozwiązaniu swoje oczekiwania mogą pogodzić zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Gdzie w Warszawie najlepiej szukać takich ogłoszeń?

Fot. Pixabay

Podczas pandemii w większości branży praca zdalna okazała się koniecznością, jednak takie rozwiązanie nie pozostaje bez wad. Zwracano uwagę przede wszystkim na poczucie izolacji, spadek produktywności oraz łączenie sfery prywatnej i służbowej pracowników. Dziś jednak wiele osób docenia możliwość pracy hybrydowej.

Jak informuje portal eska.pl, różne badania pokazują, że części osób odpowiada praca w trybie zdalnym i nie chcą w całości z niej rezygnować. Pracownicy przyznają, że takie rozwiązanie obniża stres, zwiększa efektywność oraz pozwala na elastyczność. Pracodawcy jednak nie są całkiem przekonani do pracy zdalnej. Najlepszym rozwiązaniem sytuacji więc, jak się wydaje, może być praca hybrydowa.

W Warszawie, najwięcej możliwości pracy hybrydowej jest w branży IT. Jak donosi portal, zapotrzebowanie na specjalistów z obszaru technologii informatycznych jest wysokie, a praca zdalna czy hybrydowa stała się w tej dziedzinie już niemal standardem. W takim wymiarze pracy mogą liczyć również specjaliści ds. księgowości, rachunkowości i kadr. Polityka wielu firm wymaga, aby pracownicy tych dziedzin byli obecni w biurze, ale często dozwala się na ich rotację pomiędzy pracą a domem.

Na system hybrydowy mogą liczyć również pracownicy call center, rejestratorzy, ankieterzy, sprzedawcy internetowi czy zdalni opiekunowie klientów. Podobnie jest również w przypadku specjalistów ds. administracji, finansistów, grafików komputerowych czy specjalistów ds. PR, marketingu i reklamy.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]