Giełda dla małych i dużych chłopców (czytaj: tatusiów)

Mówi się, że mężczyźni rozwijają się do 10 lat, potem już tylko rosną, a w środku nadal drzemie mały chłopiec. Bez względu na to to, jak jest naprawdę, faceci uwielbiają kolejki, pociągi i wszystkie inne mechaniczne cuda. Właśnie dla nich Muzeum Kolejnictwa organizuje giełdę modeli kolejowych.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Muzeum Kolejnictwa w Warszawie 8 listopada w godz. 10:00-14:00 zaprasza na comiesięczną giełdę modeli kolejowych w Sali Lustrzanej. Giełda modeli w Muzeum Kolejnictwa jest obecnie najpopularniejszym tego typu cyklicznym wydarzeniem w stolicy. Sprzedający zjeżdżają tutaj z całej Polski oferując duży wybór lokomotyw, wagonów i torów w różnych skalach oraz miniaturowe modele budynków i terenów zielonych. Przed zakupem każdy model można bezpłatnie przetestować na specjalnie do tego przygotowanym torze.

Aby ułatwić chętnym udział w giełdzie dla wszystkich odwiedzających tego dnia muzeum obowiązuje bilet ulgowy w cenie 6 zł (dzieci do lat 7-miu mają wstęp bezpłatny). Giełdy odbywają się w każdą drugą niedzielę miesiąca.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.