Gigantyczne nagrody w policji. Niektórzy dostali ponad 15 tys. złotych!

Jak informuje RMF najwyżsi rangą członkowie kierownictwa policji dostali gigantyczne nagrody, które wahają się od 5 do nawet 15 tys. złotych. Dla szeregowych policjantów takie pieniądze się nie znalazły dodatkowo ograniczono im wypłaty z funduszu nagród.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

 „Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów Rafał Jankowski wystąpił dzisiaj z wnioskiem do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego o znaczne zwiększenie środków na nagrody i dodatki dla policjantów za pierwsze półrocze 2021 r.

Szanowny Panie Ministrze…

…Wnioskuję o znaczne zwiększenie środków na nagrody motywacyjne i dodatki służbowe dla funkcjonariuszy Policji. Dotychczas przyznane środki są niewystarczające na właściwe wynagrodzenie policjantów za ich pełną zaangażowania służbę w I półroczu 2021 roku – czytamy w piśmie przewodniczącego NSZZ Policjantów skierowanym w dniu dzisiejszym na ręce ministra Mariusza Kamińskiego” –  Czytamy na stronie NSZZ Policjantów


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c