Gigantyczne utrudnienia na kolei! Odwołane pociągi

W pobliżu stacji Warszawa Zachodnia doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej przez pociąg Kolei Mazowieckich. Na miejscu działają już służy, które usuwają awarię. Pociągi mają gigantyczne opóźnienia, wiele z nich zostało odwołanych.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM.

Z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej przez pociąg Kolei Mazowieckich w pobliżu stacji Warszawa Zachodnia, występują utrudnienia w ruchu pociągów SKM linii S3 i S9 oraz pociągów KM. Pociągi mogą być opóźnione o około 45 minut. Wybrane pociągi kierowane przez stację Warszawa Centralna. Pociągi linii S3 :

– nr 99430/1 ze stacji Wieliszew (odjazd o godz. 15:45) do stacji Warszawa Lotnisko Chopina został odwołany na odcinku Warszawa Zachodnia peron 8 – Warszawa Lotnisko Chopina, pociąg nr 99606/7 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 16:09) do stacji Radzymin pojedzie przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem odcinka Warszawa Zachodnia peron 8 – Warszawa Praga, pociąg nr 99608/9 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 17:13) do stacji Radzymin został odwołany na odcinku Warszawa Lotnisko Chopina – Warszawa Zachodnia peron 8. Wprowadzono honorowanie biletów KM w pociągach metra linii M1 na odc. Dworzec Gdański – Centrum .

Przepraszamy za utrudnienia.

SKM informuje:

USZKODZENIE SIECI TRAKCYJNEJ
AKTUALIZACJA INFORMACJI Z GODZ. 16:15
Szanowni Państwo,
z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej przez pociąg Kolei Mazowieckich w pobliżu stacji Warszawa Zachodnia, występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników na linii obwodowej.
Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S3 i S9 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 45 minut. Od godz. 17:15 do odwołania wszystkie pociągi SKM linii S3 w obu kierunkach będą kursowały przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem odcinka Warszawa Zachodnia peron 8 – Warszawa Praga. Ponadto, od godz. 18:30 do odwołania wszystkie pociągi SKM linii S9 w obu kierunkach będą kursowały wyłącznie do i ze stacji Warszawa Gdańska, z pominięciem odcinka Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia peron 8.
W związku z utrudnieniami w ruchu na linii obwodowej, pociąg SKM linii S9:
– nr 99723 ze stacji Warszawa Zachodnia peron 8 (odjazd o godz. 18:39) do stacji Legionowo Piaski został odwołany w całej relacji,
– nr 99770 ze stacji Legionowo Piaski (odjazd o godz. 19:55) do stacji Warszawa Zachodnia peron 8 został odwołany w całej relacji.
Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury, spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c