Gigantyczny korek w stronę Warszawy po śmiertelnym wypadku. Na miejscu lądowało LPR

Na krajowej „siódemce” w miejscowości Grabinek doszło do śmiertelnego wypadku. Choć miejscowość jest oddalona od Warszawy o 300 km, tworzą się ogromne korki w stronę Stolicy. To najpopularniejsza trasa znad morza. Osoby wracające z wypoczynku czeka ciężka przeprawa.

Fot. Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło na wysokości MOP Grabinek.

56-letni kierujący audi, z niewyjaśnionych, jak dotąd przyczyn zjechał na pas awaryjny i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy przystąpili do reanimacji, ale niestety mężczyzny nie udało się uratować. Podróżującym z nim dwóm osobom nic się nie stało.

Prawy pas jest zablokowany, lewy został udostępniony dla ruchu. Są ogromne korki w stronę Warszawy. Na przejazd w tamtym rejonie czeka się obecnie nawet ponad godzinę. Na całej trasie S7 są ogromne korki. Zbliża się koniec wakacji. Urlopowicze wracają z wypoczynku nad morzem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.