Goldeniarze opanują warszawski OGRÓD SASKI! Wszystko w szczytnym celu!

12 stycznia, w trakcie najbliższego 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na  ulicach Warszawy pojawią się wolontariusze z kilkudziesięcioma psami rasy Golden Retriever.

Fot. Materiały organizatora

To już  8 Finał który będą wspierać Golden Retrievery i ich opiekunowie. Podczas pierwszego wspólnego finału w 2013 w puszkach znalazło się 2224,25zł, w roku ubiegłym już  23.779,80 zł, łącznie w ciągu tych 7 lat w puszkach znalazło się ponad 90.000,00zł.

Gdzie będzie można spotkać wolontariuszy z psami? Goldeniarze opanują warszawski OGRÓD SASKI  i jego okolice, będzie można ich spotkać od 11.00 do 15.00, o godzinie 12.00 i  13.00 zaplanowano pokaz posłuszeństwa oraz sztuczek.

– Zapraszamy serdecznie! Czekamy my i nasze psiaki! Każdy będzie mógł zrobić sobie z psiakiem zdjęcie, pogłaskać go i  dać smakołyk. Dla najbardziej hojnych ofiarodawców opiekunowie psiaków przygotowali pamiątkowe pierniczki oraz psie ciasteczka. Przy okazji kwesty będzie można porozmawiać o wychowaniu, szkoleniu czy tez mądrym wyborem hodowli i szczeniaczka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c