Gość weselny uszkodził dwa auta, po czym położył się w krzakach i zasnął

Do 5 lat więzienia grozi 33-latkowi, który uszkodził dwa samochody podczas wesela. Wstępnie oszacowane straty wyniosły kilka tysięcy złotych. Weselnik trafił do policyjnego aresztu. Już usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

Fot. Pixabay

W nocy z soboty na niedzielę, tuż przed godz. 2 policjanci udali się do jednego z domów weselnych na terenie Wyszkowa. Ze zgłoszenia wynikało, że gość weselny uszkodził 2 samochody. Pokrzywdzeni relacjonowali, że gdy zwrócili uwagę mężczyźnie uczestniczącemu w przyjęciu, ten stał się wobec nich agresywny i opryskliwy po czym położył się spać w krzakach. Wstępnie oszacowane straty wyniosły 2 tys. złotych.

Interweniujący na miejscu policjanci za zaparkowanymi na parkingu pojazdami odnaleźli leżącego mężczyznę. Okazał się nim być 33-letni mieszkaniec gminy Wyszków, który jak oświadczył nic nie pamięta. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

33-latek trafił do policyjnej celi. Gdy tylko wytrzeźwiał, w poniedziałek usłyszał zarzut uszkodzenia samochodów do którego się przyznał.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W takich przypadkach nie obejdzie się również bez naprawienia wyrządzonych szkód.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c