Groził maczetą kobietom! Uszkodził drzwi, elewację, lampę i przewód elektryczny

15 września br. policjanci z Pomiechówka zatrzymali na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego 32- latka z gminy Pomiechówek. Mężczyzna jest podejrzany o groźby karalne i uszkodzenie mienia. Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku nowodworskiej prokuratury i zastosował wobec mężczyzny 3- miesięczny areszt. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

We wtorek dzielnicowy i patrolowiec z Pomiechówka, w związku z posiadanymi informacjami udali się do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie na jednej z posesji dokonali zatrzymania 32- latka z Cegielni Kosewo. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie wobec dwóch kobiet gróźb karalnych przy użyciu maczety oraz uszkodzenia za jej pomocą drzwi, elewacji, lampy i przewodu elektrycznego w jednym z budynków na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

32- latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego zostałe mu przedstawione zarzuty kierowania groźb karalnych oraz umyślnego uszkodzenia mienia. Prokuratura rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim skierowała do nowodworskiego sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w jednostce penitencjarnej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c