Groził nożem kobiecie na cmentarzu. Policja szuka napastnika

Informacja o kobiecie, która została zaatakowana nożem na cmentarzu w Pruszkowie pojawiły się w social mediach. Policja potwierdza jednak, że dostała zgłoszenie i prowadzi postępowanie.

Fot. Shutterstock

„Uwaga! Atak nożownika na cmentarzu przy osiedlu Bolesława Prusa” – brzmiała wiadomość na popularnym portalu społecznościowym – „Mężczyzna lat 40-50, ok 185 cm wzrostu, zaatakował 60 letnią kobietę nożem i uciekł. Ubrany był w czarną bluzę/sweter (bez kaptura) czarne spodnie i kaszkiet, był bez zarostu. Jeżeli ktoś coś widział lub słyszał proszony jest o kontakt z policją (…). Uprzejma prośba do wszystkich osób które posiadają monitoring w samochodach i przejeżdżały tego dnia ulicami w okolicach cmentarza o przejrzenie nagrań, przekazanie policji lub przesłanie do mnie. Od jutra policja zaczyna przeglądać okoliczny monitoring” – pisał jeden z mieszkańców Pruszkowa.

Jak dowiedział się portal wpr24.pl, informacje potwierdziła policja. „Rzeczywiście otrzymaliśmy takie zgłoszenie. Mężczyzna zagroził kobiecie nożem na cmentarzu” – powiedziała podkom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. Jednocześnie policjantka zwróciła się do wszystkich świadków tego zdarzenia z prośbą o pomoc.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.