Groził, że zabije, nękał kobietę, został tymczasowo aresztowany

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o stalking. Z ustaleń wynika, że mężczyzna dręczył swoją ofiarę, groził, że zabije, nachodził w miejscu zamieszkania i w miejscu pracy. Podejrzany usłyszał zarzut. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Fot. Shutterstock

Policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące stalkingu. Z ustaleń wynika, że mężczyzna nachodził pokrzywdzoną w miejscu zamieszkania i w miejscu pracy. Obserwował kobietę, inicjował rozmowy, w końcu zaczął grozić pozbawieniem życia. Zdesperowana kobieta  zaalarmowała Policję i złożyła w tej sprawie zawiadomienie.

Policjanci zatrzymali 42-latka. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut dotyczący stalkingu. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie  wobec  niego środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c