Groził żonie, że ją podpali

Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach zatrzymali 58-letniego Marka B. Mężczyzna, będąc w stanie nietrzeźwości, zagroził swojej żonie podpaleniem przy użyciu benzyny.

Kajdanki. Fot. BortN66 / Shutterstock

Kajdanki. Fot. BortN66 / Shutterstock

Policjanci z Ząbek kilka dni temu otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Tym razem, to co mogło wydarzyć się w czterech ścianach mieszkania, postanowiła zgłosić mundurowym przerażona kobieta. Jak zeznała, jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu, kierował wobec niej groźby pozbawienia życia poprzez podpalenie przy użyciu benzyny.

Policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę i umieścili go w policyjnej celi. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy funkcjonariusze złożyli w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec Marka B. policyjnego dozoru. Nakazał mężczyźnie natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania oraz zakazał mu osobistego kontaktu z pokrzywdzoną. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c