Grupa dzieci z nauczycielem przechodziła po pasach. Auto nie zatrzymało się

„Poszukujemy świadków zdarzenia (koło teatru Wielkiego) ul. Wierzbowa (nr14). Około godziny 10:45. 19 listopada br. (Wtorek). Grupa oznakowanych w żółte kamizelki przechodząc przez przejście dla pieszych z opiekunem napotkała na idiotę który nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych mimo, że jedno z aut właśnie ustępowało (zatrzymało się) – na lewym pasie.” – pisze nauczyciel, Pan Marcin, na jednej z warszawskich grup. 

Fot. Facebook

„Auto które się nie zatrzymało o mały włos nie potrąciło by czoła kolumny dzieci z nauczycielem. Byli już na przejściu dla pieszych. Byłem jako opiekun tej grupy – z tyłu kolumny naszych dzieciaków. Niestety nie zapamiętałem numeru rejestracyjnego (poza początkiem numerów WF. To był -pseudo terenowy samochód w kolorze metalic). Proszę o udostępnianie – moze ktoś zarejestrował ten fakt na kamerce samochodowej a może zapamiętał numery rejestracyjne. Jechało sporo aut. Takich sytuacji nie wolno odpuszczać” – opisuje Pan Marcin.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.