Grupa nieletnich osób zaatakowała i pobiła dwie Obywatelki Ukrainy siedzące na ławce. Sprawcy uciekli

Przy ulicy Broniewskiego w Parku Olszyna na Bielanach grupa osób zaatakowała siedzące na ławce dwie Obywatelki Ukrainy. Jedna z kobiet trafiła do szpitala. Sprawcy początkowo uciekli, jednak policja ujęła trzy pierwsze osoby. Są to trzy nieletnie dziewczyny. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 19 w Parku Olszyna na Bielanach. Grupa młodych osób zaatakowała dwie kobiety siedzące na ławce. Sprawcy uderzyli kobiety i oddalili się z miejsca zdarzenia. Policjanci byli na miejscu już dosłownie po chwili od zgłoszenia. Dzięki szybkiej penetracji terenu udało się zatrzymać trzy młode nieletnie kobiety, które brały udział w tym zdarzeniu. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie. Jedna z poszkodowanych kobiet trafiła do szpitala.

Jak udało nam się ustalić poszkodowane dwie kobiety to Obywatelki Ukrainy. W awanturze miało brać udział nawet 10 osób! Policja poszukuje reszty osób, która zbiegła.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.