Gruzin po amfetaminie i opiatach jechał zygzakiem ulicami Warszawy

Patrolowcy z komendy na Ochocie zatrzymali 40-letniego obywatela Gruzji, który kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut, a jego pojazd został odholowany na policyjny parking.

Policjanci z Ochoty po godzinie 7.00 usłyszeli komunikat o kierowcy, który jechał zygzakiem ul. Wawelską. Funkcjonariusze trafnie wytypowali trasę przemieszczania się pojazdu i na Al. Jerozolimskich zatrzymali wskazany samochód. Mundurowi dokonali sprawdzenia kierowcy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik pokazał, że mężczyzna jest trzeźwy. Kierowca w czasie interwencji był wyraźnie ospały, nielogicznie się wysławiał. Funkcjonariusze dysponując specjalistycznym urządzeniem do wykrywania substancji odurzających poddali kierowcę badaniu. Wynik pokazał, że 40-latek jest pod wpływem amfetaminy i opiatów. Na miejsce został skierowany przewodnik z psem policyjnym, który nie znalazł żadnych substancji zabronionych. Gruzin został zatrzymany, a pojazd którym się poruszał został odholowany na policyjny parking.

Śledczy z warszawskiej Ochoty po zebraniu materiałów dowodowych przedstawili 40-latkowi zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem substancji odurzających. Mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności do lat 2.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c