Gruzini włamali się do mieszkania, gdy właściciel był w środku

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Bemowa doszło do zatrzymania „na gorąco” przestępczego procederu dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie kradzieży włamaniem do mieszkania. Funkcjonariuszy zaalarmował pokrzywdzony, który usłyszał, że ktoś próbuje otworzyć drzwi do jego mieszkania. Obywatele Gruzji, podjęli próbę ucieczki którą zakończyli w policyjnej celi. Mężczyźni już usłyszeli zarzut. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Fot. KSP

Fot. KSP

Około godziny 11 policjanci z Bemowa zostali zaalarmowani przez właściciela mieszkania o tym, że ktoś najprawdopodobniej próbuje włamać się do jego mieszkania. Nie czekając długo, funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. W tym czasie sprawcy, spłoszeni, podjęli próbę ucieczki. Funkcjonariusze widząc to ruszyli za nimi. 36-letni obywatel Gruzji i jego 31-letni kompan zostali zatrzymani.

Mężczyźni trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty mogące służyć do włamań. Śledczy zebrali materiał dowodowy i przedstawili obu podejrzanym zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c