Guział rozważa kandydowanie do Sejmu z list Kukiza, ale…

Piotr Guział w wywiadzie dla Radia TOK FM przyznał, że przeprowadził z Pawłem Kukizem dłuższą rozmowę telefoniczną. Pytany czy chciałby kandydować do sejmu z list muzyka stwierdził, że jest to „do rozważenia”, ale póki co nie dostał takiej propozycji.

Piotr Guział i Paweł Kukiz. Fot. Profil Piotra Guziała

Piotr Guział i Paweł Kukiz. Fot. Profil Piotra Guziała

Radnego Ursynowa pytano też czy ugrupowanie Kukiza ma szansę wygrać wybory, a on sam na zostanie premierem. Piotr Guział przyznał, że byłby to powiew świeżości na polskiej scenie politycznej. Przypomniał również, że Ronald Reagan był aktorem i został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jest to więc dowód na to, że muzyk mógłby zostać premierem.

Przypomnijmy, że Warszawska Wspólnota Samorządowa, a więc ugrupowanie do którego należy Piotr Guział poparło w wyborach prezydenckich właśnie Pawła Kukiza. Wtedy chwalono jego bezpartyjność i to, że chce dostać się do sejmu po to, by zmieniać Polskę.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.