Gwiazdor disco polo ma koronawirusa! Przebywa w szpitalu!

Znany z przeboju „Ale Ale Aleksandra” Andrzej Marcysiak trafił do szpitala z zapaleniem płuc, po tym jak zaraził się wirusem SARS-CoV-2. Gwiazdor disco polo opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie i opisał, jak się czuje.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Andrzej Marcysiak znany jako wokalista grupy Andre opublikował w mediach społecznościowych wpis ze zdjęciem, w którym przekazał, że jest zakażony koronawirusem i zmaga się z zapaleniem płuc. Stan był na tyle poważny, że mężczyzna trafił do szpitala.

„Trafiłem do szpitala w nocy z piątku na sobotę. Saturacja spadała. Po wnikliwych i wszelakich badaniach EKG, TK, RTG, morfologii okazało się, że dopadło mnie zapalenie płuc. Będzie dobrze! Mam cudowną opiekę medyczną.”

-napisał muzyk, dziękując swoim fanom za każde dobre słowo.

Andrzej Marcysiak wraz z zespołem Andre najbardziej znany fanom disco polo jest z hitu „Ale Ale Aleksandra” z 2013 roku. Do tej pory teledysk obejrzano ponad 93 mln razy, co jest nie lada osiągnięciem na polskim rynku muzycznym. Inne jego przeboje to „Totolotek” czy „Kasiu, Kasieńko”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c