Historyczny moment! Niedźwiedzie znikają z al. Solidarności

Historyczny moment niedźwiedzie znikają z al. Solidarności zostaną przeniesione do środka Ogrodu Zoologicznego. Jak zaznacza ratusz bezpieczeństwo zwierząt jest najważniejsze. Wszystko ma związek z ostatnim zdarzeniem, kiedy to pijany 23-latek wdarł się na wybieg i topił 37-letnią niedźwiedzicę Sabinę. W ciągu kilku dni niedźwiedzie będą już przeniesione do środka ogrodu.

Fot. Czytelnik

Bezpieczeństwo zwierząt w warszawskim ZOO jest najważniejsze. Po ostatnim, oburzającym incydencie razem z dyrekcją ZOO podjęliśmy decyzję o przeniesieniu niedźwiedzi do wnętrza ogrodu. Operację przeprowadzimy w najbliższych dniach. Misie na wybieg od ulicy już nie wrócą” – informuje rzecznik stołecznego ratusza Karolina Gałecka

Wybieg dla niedźwiedzi, który znajduje się przy al. Solidarności został ukończony w 1952 roku. Był uzupełnieniem atrakcyjności Trasy W-Z.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c