Horror młodej Ukrainki! Uwięziona, bita, gwałcona, zmuszana do picia nieustalonej substancji!

Przemocą fizyczną i groźbami pozbawienia życia doprowadzał 23-letnią obywatelkę Ukrainy do uprawiania prostytucji oraz obcowania płciowego. Zmuszał również kobietę do picia płynu o nieustalonym składzie oraz zniszczył jej laptop i tablet.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Wołominie

Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach kilka dni temu uzyskali informację o obywatelce Ukrainy, która miała być zmuszana do uprawiania prostytucji.

23-letnia obywatelka Ukrainy potwierdziła pozyskane przez funkcjonariuszy informacje. Pokrzywdzona zeznała, że od początku maja była przetrzymywana przez 23-letniego mężczyznę na terenie Warszawy, ten przemocą polegającą na biciu oraz groźbami pozbawienia życia doprowadzał ją do uprawiania prostytucji oraz obcowania płciowego. W tym samym czasie zmuszał ją też do picia płynu o nieustalonym składzie, zniszczył jej laptop i tablet powodując stary w kwocie 1600 złotych.

Policjanci przyjęli od kobiety stosowne zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i jeszcze tego samego dnia zatrzymali w Ząbkach 23-latka. Podczas przeszukania jego odzieży ujawnili środki odurzające w postaci metamfetaminy, mefedronu oraz amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu nie tylko zarzutów zmuszania do prostytucji, lecz również zgwałcenia, zmuszenia do określonego zachowania, zniszczenia mienia i posiadania środków odurzających.

Policjanci i prokurator rejonowy złożyli do sądu w Wołominie wniosek o zastosowania wobec 23-latka najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Ten przychylił się do wniosku i nakazał umieścić mężczyznę w areszcie na najbliższe 3-miesiące. Teraz może mu grozić kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: asp. szt. Tomasz Sitek


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c