Horror pod Warszawą. Agresywny mężczyzna z nożem na parkingu

46-latek został zatrzymany przez otwockich policjantów, po tym jak na jednym ze sklepowych parkingów nożem uszkodził koło pojazdu, a następnie kierował groźby zabójstwa przy użyciu noża wobec pracownicy sklepu. W otwockiej prokuraturze podjęto decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny dozoru policyjnego z koniecznością meldowania się 2 razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku.

Fot. Policja

W miniony poniedziałek oficer dyżurny otwockiej komendy otrzymał informację, że na jednym ze sklepowych parkingów jest agresywny mężczyzna, który trzyma nóż w ręku. Na wskazany adres pilnie skierował patrol.

Na miejscu policjanci w rozmowie z ochroniarzem sklepu ustalili, że wskazany mężczyzna zniszczył nożem przednie koło jego samochodu. Kiedy zorientował się, że całe zdarzenie obserwuje jedna z pracownic sklepu, to zaczął kierować wobec niej groźby zabójstwa przy użyciu trzymanego w ręku noża. Kobieta przestraszyła się i zaczęła krzyczeć. Wówczas ochroniarz wybiegł na zewnątrz i ujął mężczyznę. Dodał, że w związku z uszkodzeniem koła pojazdu poniósł straty w wysokości 350 złotych.

Funkcjonariusze niezwłocznie zatrzymali agresywnego 46-latka i przewieźli do komendy.

Następnego dnia śledczy wykonali z udziałem mężczyzny czynności procesowe, po czym doprowadzili go do Prokuratury Rejonowej w Otwocku, gdzie wobec 46-latka został zastosowany dozór policyjny zobowiązujący go do meldowania się 2 razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku. Grozi mu do 2 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c