Ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor? Oszałamiające stawki

Roksana Węgiel i Viki Gabor zasłużyły sobie na tytuły najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zwyciężczynie Eurowizji Junior cały czas koncertują. Media dowiedziały się ile zarabiają.

Fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

Redakcja portalu WP Gwiazdy dowiedziała się od swoich informatorów o stawkach wokalistek.

Za jeden koncert Roksana Węgiel może zarobić 30 tys. zł. Biorąc pod uwagę liczbę najbliższych koncertów, młoda wokalistka jest w stanie dostać za występy 360 tys. zł. Oprócz tego artystka wystąpiła w reklamie sieci komórkowej, a kolejne propozycje wciąż się pojawiają.

Viki Gabor również nie zarabia mało. Osoba związana z TVP zdradziła, że nastolatka zarabia pomiędzy 10, a 20 tys. zł. Na razie nie są jej przedstawiane żadne kontrakty reklamowe, ale zapewne niedługo się to zmieni.

Najbliższe duże koncerty gwiazd zaplanowane są na Sylwestra. Viki Gabor śpiewać będzie w Zakopanem na koncercie sylwestrowym TVP. Roksana Węgiel dostała zaproszenie zarówno do Zakopanego, jak i do Gdańska.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.