IMGW wydaje 3 stopień dla Mazowsza! [MAPA]

noc 22/23.06.2020 od 19:30 do 07:30 (poniedziałek/wtorek) W nocy zachmurzenie umiarkowane, we wschodniej połowie kraju okresami duże i tam przelotne opady deszczu, a początkowo miejscami również burze. Opady burzowe lub przelotne miejscami o natężeniu silnym. W czasie burz lub silnych opadów przelotnych prognozowana suma do 40 mm na północnym wschodzie, do 30 mm w pasie od wschodniego Mazowsza, przez Lubelszczyznę, województwo świętokrzyskie, Małopolskę po Podkarpacie. 

Fot. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB

Miejscami, głównie na północy i w centrum, mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Temperatura minimalna od 10°C do 14°C, cieplej w województwach wschodnich od 15°C do 17°C, najchłodniej w kotlinach sudeckich około 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy miejscami porywisty, północno-zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h. Wysoko w górach porywy wiatru do 80 km/h.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c