Intercity potrącił człowieka. Utrudnienia w kursowaniu SKM

Z powodu potrącenia osoby postronnej przez pociąg PKP Intercity, na odcinku Sulejówek Miłosna do odwołania ruch pociągów w obu kierunkach będzie prowadzony wyłącznie po jednym torze. W związku z tym, pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 60 minut – informuje SKM Warszawska Kolej Miejska. Na razie nie wiadomo co dzieje się z poszkodowanym.

Fot. Pixabay

Pociąg SKM linii S2:

– nr 92824/5 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 12:09) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna,
– nr 92934/5 ze stacji Sulejówek Miłosna (odjazd o godz. 13:24) do stacji Warszawa Lotnisko Chopina został odwołany na odcinku Sulejówek Miłosna – Warszawa Wschodnia.

Z powodu utrudnień w ruchu, od godz. 12:00 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia.

Copyright © 2016-2018 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.