Intercity potrącił człowieka. Utrudnienia w kursowaniu SKM

Z powodu potrące­nia oso­by postron­nej przez pociąg PKP Inter­ci­ty, na odcinku Sule­jówek Miłos­na do odwoła­nia ruch pociągów w obu kierunk­ach będzie prowad­zony wyłącznie po jed­nym torze. W związku z tym, pocią­gi SKM linii S2 w obu kierunk­ach mogą być opóźnione do około 60 min­ut — infor­mu­je SKM Warsza­wska Kolej Miejs­ka. Na razie nie wiado­mo co dzieje się z poszkodowanym.

Fot. Pix­abay

Pociąg SKM linii S2:

- nr 92824/5 ze stacji Warsza­wa Lot­nisko Chopina (odjazd o godz. 12:09) do stacji Sule­jówek Miłos­na został odwołany na odcinku Warsza­wa Wschod­nia — Sule­jówek Miłos­na,
— nr 92934/5 ze stacji Sule­jówek Miłos­na (odjazd o godz. 13:24) do stacji Warsza­wa Lot­nisko Chopina został odwołany na odcinku Sule­jówek Miłos­na — Warsza­wa Wschod­nia.

Z powodu utrud­nień w ruchu, od godz. 12:00 do odwoła­nia wprowad­zono wza­jemne hon­orowanie biletów ZTM-KM na odcinku Warsza­wa Zachod­nia — Sule­jówek Miłos­na — Warsza­wa Zachod­nia.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.