Jacek Sasin zakażony COVID-19!

RMF FM jako pierwsze przekazało informację o zakażeniu Jacka Sasina COVID-19. W rozmowie z Konkret24 potwierdził to rzecznik prasowy resortu, Karol Manys. Wicepremier przebywa w domu na kwarantannie. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Kilkadziesiąt minut temu radio RMF FM przekazało, że wicepremier Jacek Sasin ma pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Teraz oficjalnie potwierdził informację rzecznik prasowy Ministerstwa Aktywów Państwowych w rozmowie z Konkret24.

Karol Manys potwierdził, że polityk przebywa obecnie na kwarantannie w domu, skąd pracuje zdalnie. Dodał, że chorobę przechodzi łagodnie.

Wicepremier Jacek Sasin do tej pory nie był zakażony koronawirusem, choć na kwarantannie przebywał już czterokrotnie: w marcu, maju, sierpniu i październiku 2020 roku. Wszystko ze względu na kontakty z osobami zakażonymi. Wtedy on sam za każdym razem uzyskiwał wynik negatywny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c