Jak prezentuje się nowy Koneser? „Klimat warszawskiej Pragi” [WIDEO]

BBI Development oraz Liebrecht&Wood opublikowali film, który ma przybliżyć potencjalnym klientom to, jak będzie wyglądało i funkcjonowało Centrum Praskie Koneser.

Koneser będzie tętniącą życiem alternatywą dla ścisłego centrum Warszawy. Już dziś jest doskonale skomunikowanym…

Posted by Centrum Praskie Koneser on 17 grudnia 2015

Centrum Praskie Koneser otwarte będzie w 2017 roku. Po rewitalizacji kompleks został podzielony na kilka części. Będzie można wynająć tam powierzchnię biurową, handlową i kupić mieszkanie. W kompleksie znajdzie się też Muzeum Polskiej Wódki.

Biuro wynajął już m.in. Google, który stworzył Google Campus. Do tej pory centra otworzone były w Londynie, Tel Awiwie, Seulu, Madrycie i Sao Paulo. Kampus to duży budynek o powierzchni 1 800 mkw. Za pomocą kampusu, Google pomaga młodym przedsiębiorcom w uruchomieniu własnego biznesu. Doradzi im w zakresie marketingu, sprzedaży czy technologii. Oprócz tego może po prostu przyjść i popracować, jeżeli nie mamy do tego warunków lub wynająć sobie biuro na stałe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.