Jaki zrealizuje swoje obietnice? Zaskakująca obietnica ministra dotycząca metra!

Przed Urzędem Dzielnicy na warszawskiej Białołece odbyła się wspólna konferencja Patryka Jakiego oraz Jerzego Kwiecińskiego, ministra inwestycji i rozwoju. Minister zapewnił, że znajdą się pieniądze na budowę III i IV linii metra.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Platforma Obywatelska to mówiła przez trzy kadencje i nic nie zrobiła. My mamy zapewnienie, że będą środki na to, żeby powstała trzecia i czwarta linia metra” – przekonywał Patryk Jaki.

„Patryku, muszę cię zapewnić, że będziemy razem współpracować nad rozszerzeniem sieci linii metra w Warszawie” – powiedział minister Kwieciński – „Trudno powiedzieć w jaki sposób, dlatego że warunków (chodzi o finansowe z UE – dop. red.) jeszcze nie znamy, ale nasz rząd potrafi korzystać nie tylko z funduszy unijnych, bo korzystamy z różnych innych form wsparcia na realizację dużych inwestycji” – dodał szef resortu.

„Mam nadzieję, że pieniądze na metro dla Miasto Stołeczne Warszawa znajdą się bez względu na to, kto wygra wybory” – skomentowała krótko Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c