Janusz Korwin-Mikke miał wypadek! Zderzył się z ciężarówką!

Jak informuje RMF24 poseł Konfederaci zderzył się dziś z ciężarówką w Otwocku. Na szczęście nikomu nic się nie stało, nikt nie został też ukarany mandatem. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Sytuacja miała miejsce w Otwocku, przy ulicy Kraszewskiego. RMF24 poinformowało, że dziś rano poseł Konfederacji Janusz Korwin- Mikke jadąc samochodem marki Fiat chciał włączyć się do ruchu i zderzył się z jadącą prawidłowo ciężarówką.

Mimo poważnie wyglądającej sytuacji nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi. Jak dodaje radio, nikt nie został póki co ukarany mandatem. Policja będzie natomiast sprawdzać czy Janusz Korwin-Mikke miał uprawnienia do prowadzenia samochodu, ponieważ nie miał ich przy sobie.

Janusz Korwin- Mikke jest założycielem i prezesem Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządności, Kongresu Nowej Prawicy oraz partii KORWiN. Jest również jednym z liderów federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość. Startował w wyborach prezydenckich pięć razy, jednak nigdy ich nie wygrał.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c