Jarmark Świąteczny inny… dłuższy niż wszystkie!

IMG_0636

Kiermasze produktów regionalnych są organizowane w Stolicy co jakiś czas, najczęściej w dużych centrach handlowych. Niedawno zakończył sie jeden w Promenadzie, niemal co miesiąc organizuje je także King Cross Praga. Teraz możemy kupić produkty regionalne (także te z innych krajów) na kiermaszu świątecznym na Placu Wilsona.

Jest jednak coś, co odróżnia ten jarmark od innych. Tym czymś jest czas trwania. Sprzedaż produktów regionalnych w centrach handlowych trwa najczęściej dwa, góra trzy dni. Na Placu Wilsona kupcy rozstawili się na cały miesiąc. A możemy tam kupić prawdziwe perełki, których próżno szukać na półkach sklepowych. Jest tam m.in. świetny, mały browar Koreb z Łasku, jest też Grzaniec Galicyjski, są sery z Podhala i łódzki chleb na zakwasie.  Jest też cała masa innych produktów regionalnych z kraju i zagranicy. Na odwiedzenie kupców macie sporo czasu, bowiem kiermasz zwija się dopiero 22 grudnia.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.