Jarosław Gowin wciąż przebywa w szpitalu. Jaki jest jego stan zdrowia?

Jarosław Gowin trafił do szpitala w połowie listopada. Jak się okazuje, wciąż jest hospitalizowany. Na temat jego obecnego stanu zdrowia poinformował rzecznik koła Parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek. 

Fot. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego / Wikipedia

24 listopada rzeczniczka Porozumienia poinformowała, że od kilku dni Jarosław Gowin jest hospitalizowany. Zaznaczyła jednak, że nie jest uprawniona do przekazywania informacji o jego stanie zdrowia, a już wkrótce zrobi to sam zainteresowany. Lider Porozumienia jednak wciąż milczy, ale dziś informacje przekazał rzecznik koła Parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek.

„Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu, czuje się dobrze. Mam nadzieję, że niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane.”

-powiedział. Przekazał także, że niedyspozycja lidera Porozumienia nie wpłynie na działanie władz partii i nie są szykowane żadne zmiany w związku z tym. Zapewnił, że nikt nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina  bez Jarosława Gowina.

Z informacji Interii wynika, że u Jarosława Gowina zdiagnozowano nagłe załamanie nerwowe. Jak przekazał portalowi jeden z jego najbliższych współpracowników, lider Porozumienia zgłosił się po pomoc medyczną, bo namówili go do tego koledzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c