Jarosław Kuźniar w szpitalu. Podzielił się w mediach społecznościowych przestrogą

Dziennikarz Jarosław Kuźniar na swoim portalu społecznościowym poinformował o tym, że przebywa w szpitalu. Zaapelował też żeby nie lekceważyć sygnałów, które przekazuje nam ciało.

Fot. Ralf Lotys (Sicherlich) / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0)

Na szczęście okazało się, że to tylko badania kontrolne, ale Jarosław Kuźniar ku przestrodze napisał na Twitterze apel do swoich czytelników. Dziennikarz miał wykonywany rezonans magnetyczny, który szczególnie zapadnie mu w pamięci:

„Z całego długiego dnia w szpitalu zapamiętam najbardziej 2h bez ruchu w tubie rezonansu magnetycznego z powtarzanym komunikatem „Nie Oddychać” „

-napisał

„Po 42 latach wreszcie jest czas na przegląd przed nowym zawodowym życiem, bo planuję dla Was sporo. Nie lekceważcie żadnych sygnałów”

-dodał  pod koniec swojej wiadomości dziennikarz.

Jarosław Kuźniar przygotowuje się do nowego projektu zawodowego, którego jeszcze nie chce zdradzić. W związku z nim potrzebne mu było wykonanie wielu profilaktycznych badań.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c