Jeden wykręcił mu ręce, drugi kopał po całym ciele. Brutalne pobicie pod Warszawą

Mundurowi z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie 37- letniego mężczyzny. Sprawcy ukradli pokrzywdzonemu pieniądze i telefon. Zostali zatrzymani już po kilkunastu minutach od zdarzenia.

Fot. KSP

Fot. KSP

Przed dwoma dniami w Górze Kalwarii doszło do napaści na 37-letniego mężczyznę. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że do pokrzywdzonego podbiegło dwóch mężczyzn, z których jeden wykręcił mu ręce, a drugi zaczął go kopać po całym ciele. Leżący już na ziemi mężczyzna został następnie okradziony z posiadanych przy sobie pieniędzy i telefonu komórkowego.

Oficer dyżurny z komisariatu policji w Górze Kalwarii, natychmiast po tym jak otrzymał tą informację wysłał w rejon zdarzenia policyjną załogę. I już kilkanaście minut później w ręce mundurowych wpadli dwaj podejrzewani o dokonanie tego rozboju. Okazali się nimi 33- letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego oraz 35-letni mieszkaniec Góry Kalwarii.

Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon, który tuż przed zatrzymaniem odrzucił jeden z mężczyzn.

Prokurator przychylił się do złożonego przez policję wniosku i zwrócił się do sądu o zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Decyzją sądu jeszcze dziś obaj mężczyźni zostaną doprowadzeni do jednego z warszawskich aresztów. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Niemal w tym samym czasie, gdy patrolowcy zatrzymali obu mężczyzn dzielnicowi z Góry Kalwarii zatrzymali 64-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia sześciomiesięcznego wyroku za przestępstwa związane z dokonywaniem oszustw. Również on trafi dziś do zakładu karnego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c