Jeden z największych polskich banków zmienia cennik. Będzie drożej!

mBank to jeden z największych polskich banków. Właśnie przekazał informacje, że od marca 2021 roku podniesione zostaną wybrane opłaty. Będą dotyczyć między innymi karta i opłat za wpłatę i wypłatę gotówki. 

Fot. Pixabay

Czwarty największy bank w kraju zmienia cennik. Wystosował do swoich klientów komunikat, w którym przekazał, że Rada Polityki Pieniężnej trzykrotnie obniżyła stopy procentowe. Zw względu na to, bank jest zmuszony do podwyższenia niektórych cen usług. Zmienione koszta mają wejść w życie od marca 2021 roku.

Nie zmienią się opłaty za prowadzenie konta czy korzystanie z bankomatów. Zmieni się natomiast między innymi opłata za kartę, która wzrośnie do 10 złotych dla osób powyżej 25 roku życia korzystających z eKonta z darmowymi bankomatami. Do tej pory za kartę do eKonta standard, eKonta, eKonta plus czy eKonta m kosztowała 7 złotych.

Podniesiona zostanie też prowizja za wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronet o 0,5%, a za usługę „Wypłaty ze wszystkich bankomatów” zapłacimy zamiast 7 złotych, 9. Oprócz tego aż 4% prowizji zostanie wprowadzone za wszystkie transakcje kartami, w tym w loteriach, kasynach czy zakładach bukmacherskich. Od 4 stycznia 2021 r. wzrośnie również prowizja za udzielenie, podwyższenie i odnowienie kredytu odnawialnego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c