Jedna osoba nie żyje, a cztery, w tym dziecko, zostały ranne. Tragiczny wypadek na Mazowszu

W miejscowości Młodzieszyn, na DK50 pomiędzy Sochaczewem, a Płońskiem, doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenie dwóch samochodów osobowych jedna osoba nie żyje, a cztery, w tym dziecko, zostały ranne. Nie żyje jedna osoba.

„Po przybyciu na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono że w zdarzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe które znajdowały się poza drogą a w środku jednego z pojazdów zostały zakleszczone dwie osoby poszkodowane. Działania straży polegały na zrobieniu dostępu do osób poszkodowanych przy użyciu narzędzi hydraulicznych następnie ewakuacja ich przy pomocy deski oraz udzieleniu pierwszej pomocy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu zasilania w uszkodzonych pojazdach” – opisuje interwencje OSP KSRG Młodzieszyn.

Na miejsce zadysponowano cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomimo udzielenia pomocy jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Cztery pozostałe osoby biorące udział w zdarzeniu, zostały przewiezione do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.