Jedna osoba nie żyje, na miejscu LPR. Dachowanie i rozerwany samochód. Tragedia pod Mławą

W miejscowości Stare Kosiny na DK nr 7 doszło do zderzenia czołowego. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba nie żyje, a dwie są ciężko ranne.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód marki fiat, którym podróżowały 3 osoby – matka i dwóch braci, rozpoczął manewr wyprzedzania przed wzniesieniem. Doszło do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym pojazdem marki bmw, którym podróżowała rodzina z dwojgiem dzieci.

W wyniku zderzenia pojazd marki fiat został rozerwany i wypadł z niego silnik. Znalazł się na prawym poboczu. Bmw dachowało i znalazło się na lewym poboczu. Najprawdopodobniej pasażerom nic się nie stało.

Kierowca samochodu marki fiat zginął na miejscu. Pozostali pasażerowie tego pojazdu zostali ranni. Brat kierującego trafił do szpitala, a co matki nie zapadła jeszcze decyzja. Na miejscu wykonuje czynności załoga śmigłowca LPR.

Droga jest całkowicie nieprzejezdna. Wyznaczono objazdy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c