Darmowa taskówka w Warszawie jeszcze przez 3 dni

Fot. Film promocyjny SKODA

Fot. Film promocyjny SKODA

iTaxi oraz Skoda przygotowały dla mieszkańców Warszawy, Krakowa i Poznania promocję. Każdy będzie miał szansę wybrać się w darmową podróż po mieście.

Wystarczy pobrać darmową aplikację iTaxi w wersji 2.0, następnie zamówić taksówkę, klikając na ekranie w niebieską ikonę ŠKODY, a jedna z trzech Młodszych Fabii zawiezie nas do wyznaczonego celu. Z darmowych przejazdów można skorzystać wielokrotnie w odstępach co najmniej 45 minutowych. Wyjątkowe taksówki będą dostępne codziennie w godzinach od 6.00 do 22.00.

„Współpraca z marką ŠKODA to kolejna propozycja dla naszych pasażerów. Poprzednia tego typu promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć, tym razem z marką ŠKODA, dając pasażerom możliwość nie tylko bezpłatnej jazdy po mieście, ale także poznania Młodszej ŠKODY Fabii” – mówi Stefan Batory, Prezes Zarządu iTaxi.

Promocyjna usługa będzie obowiązywała przez 6 tygodni: od 21 marca do 2 kwietnia na terenie Warszawy, od 7 do 19 kwietnia – Krakowa, a od 24 kwietnia do 5 maja (z wyłączeniem 1 i 3 maja)
w Poznaniu.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie https://fbtabs.kalicinscy.com/skoda/mlodsza-skoda/regulamin.pdf

 

Chcielibyście załapać się na taką jazdę?

Posted by ŠKODA Polska on 22 marca 2015

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.