Jeleń odbił się od samochodu i wpadł do wnętrza drugiego

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach lasów, ale także łąk i pól, gdzie na drogę często wychodzą dzikie zwierzęta. W niedzielę w zderzeniu audi z jeleniem ranna została jedna osoba.

Fot. Pixabay

Wczoraj wieczorem w miejscowości Porządzie na odcinku drogi prowadzącej przez las doszło do wypadku drogowego z udziałem zwierzęcia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem audi jadąc od miejscowości Rząśnik w kierunku Wyszkowa uderzył w przebiegającego przez jezdnie jelenia. W wyniku uderzenia zwierzę odbiło się od pojazdu i wpadło do środka samochodu tej samej marki jadącego z przeciwnego kierunku. W zdarzeniu ranny został 16-letni pasażer, którego przetransportowano do szpitala w Warszawie.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach w okolicy lasów, łąk i pól. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze oraz znaku „Uwaga dzikie zwierzęta” ostrzegającym przed zagrożeniami.

 Źródło: KPP w Wyszkowie


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.