Jest akt oskarżenie dla najmłodszego polskiego milionera!

Skierowano do sądu akt oskarżenia przeciwko Piotrowi K., najmłodszemu polskiemu milionerowi. O szczegółach informuje Polska Agencja Prasowa.

Polska Agencja Prasowa informuje, że Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała do Sądu Okręgowego w Warszawie akt oskarżenia przeciwko Piotrowi K. Mężczyzna jest uznawany jaki najmłodszy milioner w kraju.

Akt oskarżenia objął poza Piotrem K. jeszcze dziesięć osób, w tym jego matkę. Chodzi dokładnie o 14 przestępstw. Najpoważniejszy zarzut to oszustwo związane z doprowadzeniem ponad 180 tysięcy klientów w błąd co do właściwości i skuteczności sprzedawanych produktów, możliwości zwrotu produktów i odzyskania pieniędzy. Mieli wyłudzić też od nich prawie 31 milionów złotych.

Podczas śledztwa przesłuchano już 675 świadków, w tym część z ustalonych pokrzywdzonych, a także pracowników Piotra K. Główny zainteresowany natomiast konsekwentnie nie przyznawał się do popełnienia żadnego z zarzucanych mu czynów. Tłumaczył, że wszelkie ewentualne nieprawidłowości wynikały z jego braku doświadczenia w branży kosmetycznej i dietetycznej. Za zarzucane czyny może mu grozić do 15 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.