Jest decyzja w sprawie występu Grzegorza Krychowiaka!

Rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej przekazał informacje na temat występu Grzegorza Krychowiaka podczas jutrzejszego meczu reprezentacji na Wembley. UEFA zgodziła się na jego uczestnictwo w spotkaniu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Dziś rano podano informację, że Grzegorz Krychowiak wraz z Kamilem Piątkowskim otrzymali pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Polski Związek Piłki Nożnej zwrócił się jednak do UEFA z prośbą o zgodę na wzięcie udziału w meczu Krychowiaka, który już raz był zakażony koronawirusem i ma status ozdrowieńca.

UEFA  podjęła decyzję. Jak we wtorek wieczorem przekazał w rozmowie z PAP rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej, Grzegorz Krychowiak w ramach wyjątku został dopuszczony do meczu. Oznacza to, że zobaczymy go w jutrzejszym spotkaniu z Anglią, które odbędzie się na stadionie Wembley. Jak dodaje Jakub Kwiatkowski, jeszcze dziś piłkarz powinien dotrzeć do Londynu.

Spotkanie w Londynie odbędzie się jutro, o godzinie 20:45. Nie wystąpi w nim jednak kontuzjowany Robert Lewandowski i zakażony Kamil Piątkowski. Z powodu pozytywnego wyniku testu nie będzie także Mateusza Klicha i Łukasza Skorupskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c