Jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania małej dziewczynki. Znalazłeś go?

Napisała do nas Pani Sylwia, która zgubiła aparat słuchowy dla swojego dziecka. Jest on niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania małej dziewczynki.  Jeżeli znalazłeś takie urządzenie, a nie wiesz do kogo należy, prosimy, zgłoś się do nas.

Fot. Pixabay

W dniu 14.08.2019 jechałam wraz z moją 3 dzieci tramwajem nr 28 w stronę Wisły.

Wysiadając na Rondzie Radosława zostawiłam torebkę z nowym zestawem apartu słuchowego dla mojej 6 letniej córki wraz z gwarancją, aparat słuchowy kosztował prawie 8000 zl, jest niezbędny dla prawidłowego słuchu mojej córki, zdarzylam go odebrać ze sklepu, wsiąść w ten nieszczęsny tramwaj i stało się najgorsze.

Dogoniłam tramwaj na pętli Dworzec Wschodni, niestety motorniczemu nikt torebki nie przekazał i w tramwaju tez jej juz nie było, ktoś ją po prostu wziął, podjęłam wszelakie działania aby ten aparat odnaleźć, kontaktowałam się z biurami rzeczy odnalezionych oraz policją, pisałam ogłoszenia na różnych portalach społecznościowych, niestety nikt się nie odzywa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.