Jest oświadczenie FIFA po meczu Polski z Albanią!

FIFA wysłała portalowi Onet oświadczenie dotyczące wczorajszego meczu Polski z Albanią, podczas którego doszło do agresywnego zachowania kibiców drużyny przeciwnej. Polscy piłkarze zostali obrzuceni butelkami.

Do karygodnej sytuacji doszło wczoraj podczas meczu Polska- Albania. Po strzeleniu przez Polaków gola, kibice drużyny przeciwnej  zaczęli rzucać w naszych piłkarzy różnymi przedmiotami, między innymi butelkami. Mecz został przerwany, a zawodnicy ewakuowani do szatni. Ostatecznie spotkanie udało się dokończyć.

Teraz Onet otrzymał oświadczenie od FIFA w sprawie meczu. Piłkarska federacja potępiła zachowanie kibiców. Zaznaczyła, że absolutnie nie wyraża zgody na jakąkolwiek formę przemocy, dyskryminacji czy nękania. Mają zostać wyciągnięte konsekwencje wobec gospodarzy wczorajszego spotkania. Nie podano jednak terminu, kiedy to nastąpi, ani jakie dokładnie będą to kary.

FIFA odniosła się również do sytuacji, do której doszło podczas meczu Anglia- Węgry. Na sektorze gości pojawili się kibice z Węgier i Polski, którzy wdali się w szarpaninę z policją. Ostatecznie sytuacja uspokoiła się po kilku minutach.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa