Jest przyczyna śmierci trenera gwiazd Jacka Kramka. Sportowiec miał tylko 32 lata

Jacek Kramek, znany trener personalny z którego usług korzystały gwiazdy, zmarł niespodziewanie w wieku 32 lat. Jest przyczyna śmierci i data pogrzebu.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Sportowiec przyjaźnił się lub trenował m.in. z Anną Lewandowską, Edytą Górniak czy Katarzyną Cichopek, która bardzo przeżyła jego odejście.

Śmierć trenera personalnego była szokiem dla wszystkich, tym bardziej, że miał 32 lata i żadnych dolegliwości wskazujących na to, co może się stać.

„Jak pewnie część z Was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem” – napisała Marianna Kramek, siostra trenera – „Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz. 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul. Wóycickiego (cmentarz północny – brama główna przy dzwonnicy). Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie (Łomianki) przy ul. Cienistej 20. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami” – przekazała Marianna Kramek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez www.jacodepol.com (@jacodepol)


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c