Jest wynik testu Adama Niedzielskiego! Czy minister jest zakażony?

Jest wynik testu na wirusa SARS-CoV-2 ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego, który wykonał go po kontakcie z zakażonym Michałem Dworczykiem. Minister zdrowia ma negatywny wynik.

Kilka dni temu Michał Dworczyk poinformował, że potwierdzono u niego pozytywny wynik testu na COVID-19. Od tej pory wszelkie obowiązki pełni zdalnie.

Wcześniej szef KPRM miał kontakt między innymi z ministrem zdrowia. Dlatego kiedy Adam Niedzielski dowiedział się o stanie zdrowia Dworczyka, poddał się samoizolacji i czekał na dalsze postanowienia sanepidu. W ostatniej  konferencji prasowej uczestniczył online.

Jak się jednak okazało, Adam Niedzielski jest zdrowy. Informację przekazał rzecznik resortu, Wojciech Andrusiewicz, w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

„Minister Adam Niedzielski otrzymał negatywny wynik testu. Czeka aktualnie na decyzję sanepidu zwalniającą z kwarantanny i wówczas powróci do standardowego wykonywania obowiązków”

-przekazał.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c