Jest zawiadomienie w sprawie oblania samochodów. Uber udziela pełnego wsparcia kierowcom

Jak udało się ustalić Warszawie w Pigułce, jeden z kierowców Ubera złożył zawiadomienie na policję w sprawie oblania jego samochodu ciemną substancją. Sieć udziela swoim pracownikom pełnego wsparcia. Łącznie zostało pokrzywdzonych 6 osób.

Fot. Taryfa24

Fot. Taryfa24

„Dostaliśmy zgłoszenie od jednego z pokrzywdzonych kierowców” – potwierdza Tomasz Oleszczuk z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Policjanci przystąpili do czynności, niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia”. – dodaje

Uber udziela pełnego wsparcia swoim kierowcom. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, kierowcy dostaną wsparcie w postaci prawnika opłaconego przez Ubera, jeżeli wyrażą taką potrzebę. Przewoźnik przesłał nam także oświadczenie w sprawie piątkowych wydarzeń:

„Takie akty wandalizmu skierowane przeciwko współpracującym z nami partnerom są nie do zaakceptowania”– czytamy w oświadczeniu, przesłanym nam przez Ilonę Grzywińską, rzecznika prasowego Uber w Polsce – „Udzielimy kierowcom korzystającym z Ubera wszelkiego, koniecznego wsparcia przy składaniu zawiadomień na policję, aby sprawcy zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Robimy swoje i skupiamy się przede wszystkim na tym, żeby użytkownicy mogli w bezpieczny i wygodny sposób poruszać się po mieście, a kierowcy mogli zarabiać. Nasz dział obsługi klienta pracował dziś całą noc, aby reagować natychmiast na ewentualne zgłoszenia.” – dodaje rzeczniczka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c