Jezus na Narodowym po raz drugi

Fot. ojciecjohnbashobora.pl

Fot. ojciecjohnbashobora.pl

Ojciec John Baptist Bashobora wraca do stolicy. Ostatnim razem Stadion Narodowy w Warszawie był wypełniony do ostatniego miejsca. Duchownego przyszło posłuchać niemal 60 000 ludzi. Na stronie jezusnastadionie.pl jest licznik, który pokazuje ile wejściówek można jeszcze wykupić. Na razie bilety kupiło 18,5 tys. ludzi. W sumie jest ich 55 000. Koszt wejściówki to 50 zł. W zaproszeniu w serwisie możemy przeczytać:

„Wszystkich, którzy uczestniczyli w rekolekcjach na Stadionie Narodowym, tych, którzy śledzili to wydarzenie za pośrednictwem telewizji internetowej, a przede wszystkim ludzi młodych, którzy chcą się z nami modlić i doświadczyć wspólnoty żywego Kościoła przed zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży, zapraszamy w sobotę 18 lipca 2015 na kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Przychodzę, aby dać ci życie w obfitości” (por. J 10, 10) i poświęcone będzie przyjęciu obdarowania, jakie do naszego życia przynosi Jezus.”

Ojcu Johnowi przypisuje się wiele cudów. Uzdrowień, a nawet… wskrzeszeń. Ilu wiernych będzie tym razem? Statystyki na stronie wskazują, że również przyjdą tłumnie.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]