Jezus na Stadionie, utrudnienia na ulicach

W związku z wizytą ojca Boshobory na PGE Narodowy, miasto informuje o zmianach w ruchu i organizacji komunikacji miejskiej.

Zamknięta strefa Saskiej Kępy. Fot. UM Warszawa

W sobotę, 18 lipca, od godziny 6.00 obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. J. Waszyngtona, Wał Miedzeszyński, Zwycięzców, Saska będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Otwarcie zamkniętego obszaru nastąpi około godziny 10.00.

Także w sobotę, w godz. od ok. 12.00 do ok. 14.00 odbędzie się pielgrzymka rowerowa, której trasa przebiegała będzie ulicami: Górczewska – Leszno – Okopowa – Dzika – al. Jana Pawła II – al. Wojska Polskiego – Kozietulskiego – Hozjusza. W razie braku przejazdu, autobusy i tramwaje będą kierowane na trasy objazdowe najbliższymi ciągami komunikacyjnymi.

Po po zamknięciu strefy Saskiej Kępy, autobusy linii 117 i 146 nie będą kursowały ul. Francuską (zostaną skierowane na trasy objazdowe ul. Zwycięzców, Saską i al. Waszyngtona). Po zakończeniu imprezy będzie można skorzystać z dodatkowych kursów autobusów linii 507 (Rondo Waszyngtona 01 – Dw. Centralny), 509 (Rondo Waszyngtona 04 – Nowodwory, Al. Zieleniecka 01 – Gocław) oraz 517 (Rondo Waszyngtona 04 – Targówek).

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.