John Digweed i Agoria rozkręcą Nocną Masę Imprezową [WIDEO]

Już za tydzień, w sobotę 12 września Nocna Masa Imprezowa! Po raz pierwszy w Polsce wyznawcy dobrej imprezy razem przejdą przez stolicę napędzani dźwiękami najlepszych DJ’ów na świecie. Imprezowy tłum podążał będzie za platformą, na której zagrają: John Digweed, Agoria, Bhosa i Juniore.

Fot. Materiały organizatora

Fot. Materiały organizatora

Nocna Masa Imprezowa to przemarsz imprezowiczów przez miasto w ulicznym koncercie. Wyruszy z centrum warszawskiego życia nocnego, czyli okolic placu Zbawiciela i podążać będzie ulicami Warszawy w kierunku klubokowiarni Plażowa, gdzie odbędzie się afterparty. Organizatorom i sponsorowi Masy – marce Desperados Nocturno, udało się ściągnąć na to wydarzenie DJ’ów znanych z najlepszych imprezach na świecie.

Brytyjczyk John Digweed jest ikoną muzyki klubowej. Od 13 lat obecny na klubowej scenie, gra na najlepszych imprezach electro na całym świecie. Założyciel kultowej wytwórni Bedrock, która płyty wydaje m.in. Guy J, Henry Saiz czy Steve Lawler. Digweed występował u boku największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej od Davida Bowiego przez Fatboy Slim po Carla Coxa. Jego audycji radiowej Transitions każdego tygodnia słucha ponad 12 milionów fanów elektroniki z niemal 30 krajów całego świata. Jako DJ i producent osiągnął sam szczyt, zdobywając w 2001 r. tytuł DJ-a numer 1 na świecie w plebiscycie „DJ Magazine”.

Agoria, czyli Sébastien Devaud – francuski DJ i producent muzyczny to absolutny fenomen sceny elektro. Jako producent znany jest z głębokiego minimalistycznego brzmienia oraz unikalnej zdolności łączenia bardzo różnych stylów muzycznych, a jako DJ został okrzyknięty jednym z najlepszych mikserów ostatniej dekady.

Reprezentacja polskiej sceny klubowej jest równie godna: Bshosa i Juniore zagrają podczas przemarszu przez miasto oraz na afterparty w Plażowej. Bshosa oklaskiwany w kraju i na świecie jako niezwykle utalentowany DJ, jest także animatorem życia imprezowego, współtwórcą legendarnego warszawskiego klubu 1500m2 do wynajęcia. Tej nocy stolica poczuje klubową energię Ibizy, Londynu czy Berlina, a imprezowicze w Polsce po raz pierwszy będą mogli pokazać, jak wielu ich jest!

Nocna Masa Imprezowa zbiera się w Alei Wyzwolenia (obok placu Zbawiciela). Punktualnie o  godz. 21.00 w punktach rejestracyjnych będzie można wymienić wejściówki na zestaw do silent disco. Następnie imprezowym krokiem Masa ruszy w kierunku klubokawiarni Plażowa nad Wisłą. Tam odbędzie się afterparty, które napędzać będą kolejne sety czwórki DJów.

Wejściówki na to wydarzenie można zdobyć na Facebooku Desperadosa.

Więcej informacji o Masie na nocturno.desperados.com

Warszawa, sobota 12 września

  • zbiórka godz. 21.00, al. Wyzwolenia (przy placu Zbawiciela)
  • start Masy godz. 22.00
  • Afterparty – Plażowa

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c