Już niebawem Rajd Syreny Grand Prix Stolycy! [NASZ PATRONAT]

Warsiaski Rajd Syreny Grand Prix Stolycy Kryterium Kiziora Manety to impreza integracyjna przygotowana z myślą o motocyklistach z Warszawy. Rajd turystyczny na orientację, z konkursami i zadaniami specjalnymi. Imprezę objęliśmy swoim patronatem medialnym.

Fot. Motoferajna/Facebook

Fot. Motoferajna/Facebook

Trasa Rajdu jest niejawna, a uczestnicy z pomocą mapek, wskazówek i znaków orientacyjnych umieszczonych na trasie, stopniowo będą odkrywać i zaliczać kolejne punkty kontrolne, aż do przekroczenia linii mety. W trakcie Rajdu Syreny zawodnicy zmierzą się w konkurencjach sprawnościowych, konkursach z wiedzy technicznej, a przede wszystkim będą musieli wykazać się znajomością historii i topografii Warszawy.

Rajd wygra osoba, która pokona całą trasę, zbierze wszystkie fanty z punktów kontrolnych oraz zdobędzie największą liczbę punktów premiowych. Rywalizujemy wyłącznie w duchu Fair Play. Nagrodą główną Rajdu Syreny są Złote Kalesony!

Rajd Syreny nie ma charakteru imprezy sportowej. Zasadniczym celem organizatora jest rozwijanie kultury motoryzacyjnej, w tym propagowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym oraz promocja walorów turystycznych Miasta Stołecznego Warszawy.

http://rajdsyreny.motoferajna.pl/


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c