Już wkrótce w Warszawie nowe muzeum. Idealne dla miłośników zdjęć

Na swoim portalu społecznościowym Be Happy Muzeum ogłosiło otwarcie swojej placówki również w Warszawie. Pierwsi zwiedzający będą mogli odwiedzić muzeum już w grudniu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Be Happy Muzeum to idealne miejsce dla fanów zdjęć  i mediów społecznościowych. Niezwykłe scenografie zachwycą nawet najbardziej wymagających. Wśród atrakcji między innymi basen z piankami Marshmallow, jednorożce czy wielkie słodycze.

Teraz przyszła kolej na Warszawę. Muzeum swoją lokalizację będzie mieć w Atrium Reduta. O jego otwarciu mówiło się już od jakiegoś czasu. Pierwotne plany zakładały, że powstanie jeszcze w wakacje, ale przez pandemię COVID-19 konieczne było przesunięcie daty otwarcia. Informacje o otwarciu przekazało Muzeum Szczęścia i Iluzji na swoim Facebooku.

„Już w grudniu, przed Świętami Bożego Narodzenia będziecie mogli odwiedzić naszą nową lokalizację w Atrium Reduta. Pierwsze polskie Muzeum Szczęścia i Iluzji zawita w końcu do Warszawy i to już pewne.”
Do tej pory muzeum miało swoje lokalizacje w Szczecinie, Poznaniu i Zakopanem.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c